Vytiskni

Zvláštní nabídka

1 2 3 4 5 6 7  >   >>

Praha 6 - Řepy, 2+kk,

Hezký útulný byt v 7.patře panelového domu s výtahem. Na podlahách je plovoucí podlaha a dlažba. Štuky, plastová okna, nová koupelna a WC. Vybavená část. nová kuchyň, el. varná deska a trouba. Byt je vhodný pro 1-2 osoby. Možnost internetu UPC. V dosahu MHD (tram, bus), parkování před domem. 5 min. chůze nákupní centrum.

Typ: pronájem

Obec: Praha 6

Druh: Byt 2+kk

Plocha: Byt 2+kk

Cena pronájmu: 12 000 Kč/měs./obj.

 

PRONÁJEM 2+KK PRAHA 13

Velmi pěkný byt v panelovém domě n Nových Butovicích. Byt je částečně zařízen. Je po rekonstrukci s několika úpravami proti standardním bytům v panelové zástavbě. Obývací pokoj má výměru 21,6m2, ložnice 10,6m2. Kuchyň vybavená el. sporákem s el. troubou a digestoří, v koupelně vana, na chodbě velké vestavěné skříně. Úložného prostoru je dostatek. K dispozici i sklep o výměře cca 2,1m2. Stanice metra Hůrka v dochozí vzdálenosti cca 5 min. Parkování před domem na ulici. Veškerá občanská vybavenost v místě - obchody, restaurace, pošta, lékárna, kulturní centrum, příroda (Prokopské údolí) atd..

Typ: pronájem

Obec: Praha 13

Druh: Byt 2+kk

Plocha: Byt 2+kk

Cena pronájmu: 13 500 Kč/měs./obj.

 

NP Praha 4 - Nusle, 40m2

NP je umístěn v netypovém zděném bytovém domě. Stavba má celkem 4 nadzemní podlaží a má 1 podzemní podlaží. V části domu se nachází půda a v části je vybudováno obytné podkroví. Stěny jsou bez vad, střecha je bez vad, okna jsou bez vad, podlahy v objektu jsou bez závad, vybavení objektu je bez vad a v objektu jsou rozvody bez vad. Stav bytového domu je velmi dobrý. Nebytový prostor je v osobním vlastnictví. Prostor se užívá jako sklad. Je umístěn v suterénu v -1. podlaží bytového domu a dispozičně se jedná o 1+1. Podlahová plocha činí 39.6 m2. Vnitřní omítky chybí. V nebytovém prostoru jsou instalována dřevěná okna s dvojsklem. Nebytové prostory mají orientaci na severovýchod. Koupelnové vybavení chybí a vybavení toalety tvoří nefunkční klasická toaleta. V nebytovém prostoru jsou dřevěné plné interiérové dveře, mají ocelové zárubně a vchodové dveře jsou dřevěné. Pro vaření je využívána kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů. Místnosti mají podlahu tvořenou cementovým potěrem, v kuchyni jsou podlahy tvořeny cementovým potěrem, v koupelně je na podlaze cementový potěr a v chodbě je na podlaze cementový potěr. Do nebytového prostoru je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Je připojen na vodovodní řad, má připojení na veřejnou kanalizaci a je zde zaveden zemní plyn. Nebytový prostor nemá řešené vytápění a nejsou instalována topná tělesa. V prostoru je instalován elektrický průtokový ohřívač na ohřev vody. Stěny nebytového prostoru jsou poškozené, okna mají podstandardní provedení, podlahy jsou v dezolátním stavu, vybavení v objektu chybí a rozvody jsou podstandardní. Nebytový prostor je ve špatném stavu. Bytový dům je postaven ve střední části obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě bytovými domy. Dostupnost obchodů je úplná - vybavenost obchodními středisky i specializovanými obchody. V místě jsou dostupné základní a střední školy včetně specializovaných zařízení a v místě je kompletní vybavenost z hlediska kulturních zařízení. V okolí domu je kompletní vybavenost z hlediska sportovního vyžití, v okolí jsou nejdůležitější úřady, ostatní úřady jsou v dojezdové vzdálenosti a v obci je pobočka České pošty. Dům je postaven v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v docházkové vzdálenosti od domu je zeleň v podobě parků.

Typ: prodej

Obec: Praha 4

Druh: Byt 1+1, Kancelář, Skladovací prostory

Plocha: Byt 1+1, Kancelář, Skladovací prostory

Cena prodeje: 3 200 000 Kč/obj.

1 2 3 4 5 6 7  >   >>