Vytiskni

Zvláštní nabídka

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >   >>

Pronájem bytu 2+kk Praha 6

Pronájem bytu s výhledem na Prahu. Jedná se o byt 2+ kk. Byt bude plně zařízen. Vhodné pro 1-2 osoby. Kuchyňská linka zařízena spotřebiči včetně myčky, varné desky, el. trouby, lednice a pračky. V koupelně je vana. WC je zvlášť. Byt prošel rekonstrukcí- nové podlahy (plovoucí podlaha, mramor), nová okna a žaluzie. K bytu náleží zasklená lodžie. V bytě jsou bezpečnostní dveře Next nejvyšší třídy. Na metro A Dejvická cca 10 min. PENB G.

Typ: pronájem

Obec: Praha 6

Druh: Byt 2+kk

Plocha: Byt 2+kk

Cena pronájmu:

 

PRONÁJEM 1+1, PRAHA 8 - INVALIDOVNA

Byt po kompletní rekonstrukci. Skládá se ze vstupní předsíně, koupelny, WC, kuchyňského koutu, obývacího pokoje, ložnice a velké lodžie. Kuchyň je vybavena moderní kuchyňskou linkou, značkovými spotřebiči - plynová varná deska, el. trouba, digestoř, lednice. V koupelně je sprchový kout, umyvadlo, skříňka, místo pro pračku. V předsíni je velká šatní skříň. Byt může být i zařízený nábytkem. Dům je zateplen, má plastová okna, nový výtah. Dům se nachází cca 150m od stanice metra Invalidovna. Výborné a rychlé spojení do centra během několika minut. PENB G

Typ: pronájem

Obec: Praha 8

Druh: Byt 1+1

Plocha: Byt 1+1

Cena pronájmu: 12 500 Kč/měs./obj.

 

BYT 2+1, 63m2, PRAHA 1

Byt po kompletní rekonstrukci - nová kuchyně + koupelna + WC + podlahy. Cena za nezařízený i zařízený byt; podnájemce hradí přímo dodavatelům pouze elektřinu, vodu a plyn (spotřebované uvnitř bytu) na základě došlých faktur; volbu a náklady na datová připojení si též hradí podnájemce. Apartment after total reconstruction - incl. brand new kitchen + bathroom + toilet + floors. Price for unfurnished or furnished apartment; the tenant pays just the electricity, water and gas (used within the premises) directly to the suppliers, based on the received invoices; data connection and costs also paid by the tenant. Garáž - je k dispozici k uvedeným prostorám; cena 2.700,- až 4.700,- CZK + DPH/měs. v závislosti na velikosti vozu. Garage - Available within the premises; price from CZK 2.700,- to CZK 4.700,- + VAT/mo. based on a size of the actual car. PENB-G Fotografie jsou pouze ilustrační a nemusí odpovídat stavu po rekonstrukci.

Typ: pronájem

Obec: Praha 1

Druh: Byt 2+1

Plocha: Byt 2+1

Cena pronájmu: 20 880 Kč/měs./obj.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >   >>