Vytiskni

Zvláštní nabídka

1 2 3 4 5 6 7  >   >>

NP Praha 4 - Nusle, 40m2

NP je umístěn v netypovém zděném bytovém domě. Stavba má celkem 4 nadzemní podlaží a má 1 podzemní podlaží. V části domu se nachází půda a v části je vybudováno obytné podkroví. Stěny jsou bez vad, střecha je bez vad, okna jsou bez vad, podlahy v objektu jsou bez závad, vybavení objektu je bez vad a v objektu jsou rozvody bez vad. Stav bytového domu je velmi dobrý. Nebytový prostor je v osobním vlastnictví. Prostor se užívá jako sklad. Je umístěn v suterénu v -1. podlaží bytového domu a dispozičně se jedná o 1+1. Podlahová plocha činí 39.6 m2. Vnitřní omítky chybí. V nebytovém prostoru jsou instalována dřevěná okna s dvojsklem. Nebytové prostory mají orientaci na severovýchod. Koupelnové vybavení chybí a vybavení toalety tvoří nefunkční klasická toaleta. V nebytovém prostoru jsou dřevěné plné interiérové dveře, mají ocelové zárubně a vchodové dveře jsou dřevěné. Pro vaření je využívána kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů. Místnosti mají podlahu tvořenou cementovým potěrem, v kuchyni jsou podlahy tvořeny cementovým potěrem, v koupelně je na podlaze cementový potěr a v chodbě je na podlaze cementový potěr. Do nebytového prostoru je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Je připojen na vodovodní řad, má připojení na veřejnou kanalizaci a je zde zaveden zemní plyn. Nebytový prostor nemá řešené vytápění a nejsou instalována topná tělesa. V prostoru je instalován elektrický průtokový ohřívač na ohřev vody. Stěny nebytového prostoru jsou poškozené, okna mají podstandardní provedení, podlahy jsou v dezolátním stavu, vybavení v objektu chybí a rozvody jsou podstandardní. Nebytový prostor je ve špatném stavu. Bytový dům je postaven ve střední části obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě bytovými domy. Dostupnost obchodů je úplná - vybavenost obchodními středisky i specializovanými obchody. V místě jsou dostupné základní a střední školy včetně specializovaných zařízení a v místě je kompletní vybavenost z hlediska kulturních zařízení. V okolí domu je kompletní vybavenost z hlediska sportovního vyžití, v okolí jsou nejdůležitější úřady, ostatní úřady jsou v dojezdové vzdálenosti a v obci je pobočka České pošty. Dům je postaven v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v docházkové vzdálenosti od domu je zeleň v podobě parků.

Typ: prodej

Obec: Praha 4

Druh: Byt 1+1, Kancelář, Skladovací prostory

Plocha: Byt 1+1, Kancelář, Skladovací prostory

Cena prodeje: 3 200 000 Kč/obj.

 

2+kk, Praha 4, U Jezerky

Byt je umístěn v netypovém zděném bytovém domě. Stavba má celkem 4 nadzemní podlaží a má 1 podzemní podlaží. V části domu se nachází půda a v části je vybudováno obytné podkroví. Stěny jsou bez vad, střecha je bez vad, okna jsou bez vad, podlahy v objektu jsou bez závad, vybavení objektu je bez vad a v objektu jsou rozvody bez vad. Stav bytového domu je velmi dobrý. Byt se nachází ve 5.podlaží (podkroví). Vnitřní omítky jsou štukové. V bytě jsou instalována plastová okna s dvojsklem. Obytné prostory jsou orientovány na jihozápad. V koupelně se nachází klasická vana, umyvadlo a na WC je klasická toaleta. Bytová jednotka disponuje interiérovými plnými dřevěnými dveřmi, zárubně dveří jsou obložkové a vchodové dveře jsou dřevěné. Vybavení kuchyně - kuch. linka s vestavěnými spotřebiči, el. Sporák,.. V obytných místnostech je dřevěná plovoucí podlaha, v kuchyni je také dřevěná plovoucí podlaha, v koupelně je položena keramická dlažba a chodba má položenou také keramickou dlažbu. Je zde zaveden zemní plyn. Byt je vytápěn ústředně pomocí plynového kotle a topná tělesa jsou závěsné radiátory. V bytě je instalovaný plynový kombinovaný kotel na ohřev teplé vody. Stěny bytu jsou bez vad, okna v bytě jsou bez vad, podlahy jsou bez vad, vady vybavení nejsou a rozvody v bytě jsou bez vad. Stav bytu je dobrý. K bytu náleží sklepní kóje cca 6m2. Bytový dům je postaven ve střední části obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě bytovými domy. Dostupnost obchodů je úplná - vybavenost obchodními středisky i specializovanými obchody. V místě jsou dostupné základní a střední školy včetně specializovaných zařízení a v místě je kompletní vybavenost z hlediska kulturních zařízení. V okolí domu je kompletní vybavenost z hlediska sportovního vyžití, v okolí jsou nejdůležitější úřady, ostatní úřady jsou v dojezdové vzdálenosti a v obci je pobočka České pošty. Dům je postaven v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v docházkové vzdálenosti od domu je zeleň v podobě parků.

Typ: prodej

Obec: Praha 4

Druh: Byt 2+kk

Plocha: Byt 2+kk

Cena prodeje: 6 700 000 Kč/obj.

 

2+kk, Praha 4, U Jezerky

Byt je umístěn v netypovém zděném bytovém domě. Stavba má celkem 4 nadzemní podlaží a má 1 podzemní podlaží. V části domu se nachází půda a v části je vybudováno obytné podkroví. Stěny jsou bez vad, střecha je bez vad, okna jsou bez vad, podlahy v objektu jsou bez závad, vybavení objektu je bez vad a v objektu jsou rozvody bez vad. Stav bytového domu je velmi dobrý. Byt se nachází ve 4.patře. Vnitřní omítky jsou štukové. V bytě jsou instalována plastová okna s dvojsklem. Obytné prostory jsou orientovány na jihozápad. V koupelně se nachází klasická vana, umyvadlo a na WC je klasická toaleta. Bytová jednotka disponuje interiérovými plnými dřevěnými dveřmi, zárubně dveří jsou dřevěné a vchodové dveře jsou dřevěné. Vybavení kuchyně chybí. V obytných místnostech jsou ploženy vlýsky, v kuchyni je prkenná podlaha, v koupelně je položena keramická dlažba a chodba má položenou keramickou dlažbu. Je zde zaveden zemní plyn. Byt je vytápěn ústředně pomocí plynových topidel WAW. V bytě je pro ohřev vody využíván bojler. Stěny bytu jsou bez vad, okna v bytě jsou bez vad, podlahy jsou zastaralé, vybavení je podstandardního provedení a rozvody v bytě jsou bez vad. Bytový dům je postaven ve střední části obce a charakter okolí odpovídá rezidenční zástavbě bytovými domy. Dostupnost obchodů je úplná - vybavenost obchodními středisky i specializovanými obchody. V místě jsou dostupné základní a střední školy včetně specializovaných zařízení a v místě je kompletní vybavenost z hlediska kulturních zařízení. V okolí domu je kompletní vybavenost z hlediska sportovního vyžití, v okolí jsou nejdůležitější úřady, ostatní úřady jsou v dojezdové vzdálenosti a v obci je pobočka České pošty. Dům je postaven v klidné lokalitě bez zdraví ohrožujících vlivů a v docházkové vzdálenosti od domu je zeleň v podobě parků.

Typ: prodej

Obec: Praha 4

Druh: Byt 2+kk

Plocha: Byt 2+kk

Cena prodeje: 4 450 000 Kč/obj.

1 2 3 4 5 6 7  >   >>